Thinker and Talker Kamp’08

February 7, 2008 at 7:45 am 5 comments

Marmara Üniversitesi öğrenci kulüplerinden Marmara Community, “Thinker&Talker kamp’08” projesi ile Türkiye’nin her yanından öğrenciyi buluşturmayı hedefliyor.

afis-son_hal.jpg

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KOSGEB, KALDER, KAGİDER, İTO, İSO, RUTID, PERDER, SOYSAL DANIŞMANLIK, REKLAMCILAR VAKFI, GELİŞİM PLATFORMU, INNOVENT, MEDIACAT, GYİAD gibi önemli kurumların desteklediği Thinker&Talker kamp’08; “Triplex Challenge” ve “Ulusal Öğrenci Sempozyumu” olmak üzere iki bileşenden oluşuyor. Triplex Challenge adını taşıyan proje yarışması tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık ve 3 ayrı marka tarafından “Pazarlama” ve “Girişimcilik” ana başlıklarında düzenlenecek. 08 Şubat 2008’de açılacak yarışmanın başvuruları internet üzerinden yapılacak ve yarışmacılar, markaların brief’leri doğrultusunda hazırladıkları projelerini yine internetten firmalara ulaştıracaklar.

Üç markanın seçtiği üçer finalist, ödüllerini 03 Mayıs 2008’de Ulusal Öğrenci Sempozyumu’nun açılış programında alacaklar.

Ulusal Öğrenci Sempozyumu’nda bu yıl, destek veren kurumların katılımıyla “Girişimcilik, Pazarlama, Kariyer” konuları ele alınacak. Ayrıca MediaCat, BusinessWeek ve Infomag dergilerinin moderatörlüğünde düzenlenecek panellerde çeşitli sektörlerden duayen isimler üniversitelilerle buluşturulacak.Seminerler, paneller, vak’a incelemeleri ve sertifikalı eğitimlerin yanı sıra son gün düzenlenecek Kariyer Fuarı, sempozyum boyunca gerçekleştirilecek İstanbul’un seçkin mekanlarındaki akşam yemekleri ve katılımcıların günün yorgunluğunu üzerlerinden atabilecekleri eğlenceler de organizasyon dahilinde yer alan diğer faaliyetler…Ulusal çapta tüm üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan sempozyum, İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’nin ev sahipliğinde 03-06 Mayıs 2008 tarihleri arasında beş yıldızlı The Green Park Merter Hotel’de konaklamalı olarak gerçekleştirilecek.Detaylı bilgi ve yarışma başvuruları için: http://kamp08.thinkerandtalker.org/

Advertisements

Entry filed under: Genel.

Kart iptalleri ve bin dereden su getirmenin onbin yolu: Başlığa kanmayın, bu yazı bir yardım talebidir Güç Gerçekte Kimde?

5 Comments Add your own

 • 1. x  |  April 13, 2008 at 8:21 pm

  merhaba,
  bu organizasyona katılacak olanların seçiminde adil davranılmadıgı bilinen bir gercektir. organize eden arkadaslar bunu bilirler

  Reply
 • 2. ruzunoglu  |  May 11, 2008 at 4:22 pm

  bu organizasyona katılacak olanların seçiminde adil davranılmadıgı bilinen bir gercektir. organize eden arkadaslar bunu bilirler

  Reply
 • 3. tiryaki  |  May 19, 2008 at 3:51 pm

  ben seçilmiş ve katılmış birisiyim. beni töhmet altında bırakmayınız. organizasyon komitesinden hiç bir kişiyi tanımıyordum. 3 soru vardı. cevapladım. ve 2. yedek listeden girdim sayın arkadaşım. organizasyon ekibinin emeğine bu şekilde bir leke bırakılmasına müsade edemem.

  Reply
 • 4. HANDE İNCE  |  June 22, 2008 at 7:19 pm

  merhabalar! ruzunoglu bu kanıya nereden vardı bilmiyorum ve böyle bir organizasyon ekibine bulunan ithamları anlayamıyorum gerçekten. ben de bu organizasyona katıldım,kimseyi tanımıyorum ki istanbulda 1 tane bile tanıdığım yok zaten.çok çalışılmış ciddi bir işin ardından tabiiki bu tarz yorumlar gelecektir.bir öğrenci organizasyonunun başarabileceği en iyi işti.

  Reply
 • 5. aaydin  |  January 31, 2009 at 9:50 pm

  inşaallah adil bir organizasyon olacaktır.

  Reply

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


"Uygulamaya elvermeyen teori anlamsız, teoriye dayanmayan uygulama ise kısırdır." Leonardo da Vinci

İletişim

Arşiv

Yakın Takip

Subscribe in NewsGator Online

Subscribe in Bloglines

Ziyaretçilerde Son Durum

 • 340,153 hits
free webpage counters

%d bloggers like this: